Breadcrumb

Bendradarbiavimas su „Santen“.

Ilgalaikių ir prasmingų santykių kūrimas.

Kodėl verta tapti „Santen“ partneriu?

„Santen“ labai vertina ilgalaikius ir prasmingus santykius. Mes esame vidutinio dydžio farmacijos įmonė, kuri efektyviai bendradarbiaudama pasitelkia novatoriškų bendrovių, tyrimų institutų ir akademinės bendruomenės patirtį. Tai leidžia paspartinti ir pagilinti mūsų MTEP veiklą ir greičiau suteikti gydymą pacientams.

Mūsų veiklos variklis – paciento poreikis ir klientų pasitenkinimas. Vadovaudamiesi atsakingumo ir verslumo principais, mes visais būdais stengiamės pagerinti akių sveikatą ir regėjimą, nuo produktų pritaikymo iki moksliniais įrodymais grįstų naujausių gydymo būdų nepatenkintiems gydymo poreikiams patenkinti.

Mes suprantame mokėtojo ir paciento poreikius dėl produktų įperkamumo sveikatos apsaugos sektoriaus ekonomiškumo kontekste ir randame pusiausvyrą su inovacijomis, teikiančiomis naudą pacientams.

Mes esame visiškai integruota ir visame pasaulyje veikianti bendrovė, tad mūsų pasaulinio lygio tyrimų centrai, gamyklos bei prekybos atstovybės leidžia mums tiekti novatoriškus produktus, nešančius sėkmę visoms mūsų partnerystėms.