Breadcrumb

  1. Mūsų vizija
  2. Apie „Santen“

Apie „Santen“

Daugiau nei prieš šimtmetį Japonijoje įkurta „Santen Pharmaceutical“ yra tarp pirmaujančių oftalmologinių vaistų kompanijų, aptarnaujanti pacientus visame pasaulyje. Mes esame oftalmologijos rinkos lyderis Japonijoje. Europos rinkoje dirbame nuo 1994 metų, stipriai plečiamės Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje (EARA) ir visame pasaulyje. Mes visa širdimi norime pagerinti pacientų akių sveikatą ir regėjimą ir siekiame, kad geras gydymas būtų prieinamas pacientams ir asmens sveikatos priežiūros sistemoms. Visą dėmesį sutelkę į oftalmologiją mes galime įvertinti, reaguoti ir greitai veikti šioje srityje, kurioje turime daug žinių ir patirties.

Susikoncentravę į regėjimą mes turime didžiulę ir unikalią galimybę pagerinti pacientų gyvenimo kokybę, tuo pačiu turėdami stiprią ir efektyviai veikiančią verslo įmonę. Populiacijai senstant daugėja ir gliaukomą bei tinklainės sutrikimus turinčių pacientų. Receptinių oftalmologinių vaistų rinka greitai auga, nes technologijos leidžia sukurti naujus gydymo ir diagnozavimo metodus. Oftalmologiniai pacientai vis dar turi labai daug nepatenkintų poreikių. 

Mūsų pagrindinis verslas yra receptiniai oftalmologiniai vaistai, kurie sudaro 80 % mūsų pardavimų visame pasaulyje. Mes taip pat tiekiame nereceptinius vaistus ir medicinos prietaisus bei maisto papildus akių sveikatai. Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje mes pirmaujame glaukomos ir sausų akių gydyme. Tai sritys, kuriose mūsų produktų asortimentas gali patenkinti bet kurią ligos stadiją ir tipą. Mes taip pat didiname asortimentą vaistų, skirtų akių infekcijoms ir alergijoms gydyti, o taip pat daug įvairių prietaisų regėjimo korekcijai bei glaukomos chirurgijai.