Breadcrumb

Karjera „Santen“ grupėje

Žvilgsnis į ateitį

„Santen“ bendrovėje mes siekiame išsaugoti brangiausią regėjimo dovaną ir investuojame, kas taptume pirmaujančia oftalmologijos kompanija. Per pastaruosius 20 metų mes išsiplėtėme į daugiau kaip 50 valstybių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, tad ieškome ambicingų ir atsidavusių žmonių, kurie padėtų mums perduoti geresnius rezultatus didesniam pacientų skaičiui. Jeigu jūs esate toks žmogus, norėtume su jumis pasikalbėti.

Mums tai ypatingas laikas ir mes norėtume šiuo metu būti su ypatingais žmonėmis. Norime ne tik būti kartu, bet ir jūsų talento dėka augti kartu. Tai mūsų žmonės paverčia mūsų viziją realybe. Jų aistros, kūrybingumo ir išmanymo dėka diena po dienos keičiasi pacientų gyvenimas.

Jeigu jus motyvuoja naujos galimybės, jeigu esate pasiruošę priimti naujus iššūkius ir tikite atsakingu verslu ir laikotės vertybių, jūs galite būti puikus kandidatas darbui „Santen“ bendrovėje.

Mūsų darbuotojų laukia įdomios ir naujos galimybės, kurios plečia akiratį ir paspartina karjerą. Mūsų versle yra plati pareigybių ir darbo patirties įvairovė. Savo darbuotojų komandoms mes padedame tobulėti ir išnaudoti savo potencialą bendradarbiaujant ir gaunant bei teikiant pagalbą.